А пів-мільйона гривень – таки тю-тю!

На  колективну заяву громадської організації «Україна + Польща» про недоцільність ремонту пам’ятника  радянської доби «Воїну-прикордоннику, слава!»,  що по бульвару Шевченка, у Нововолинську, і на котрий має бути витрачено більше, аніж 500 000 грн. надійшла  відповідь із міськради. А радше, відписка.

Виявляється, нововолинське місцеве владне начальство не звертаючи уваги на протести громадськості, не збирається відмовлятись від запланованого дороговартісного ремонту комуністичної скульптури. Про що повідомив нам перший заступник міського голови В. Рожелюк. А ми, шановні пани, пересилаємо цей месидж Вам, через сайти НВІП та «Майдан».  Таким чином, наші грошики – знову, тю-тю. Хіба, наші? Ну, звичайно ж наші! Бо ані міський голова, ані його вінценосні заступники грошей не заробляють, а тільки успішно витрачають. Не заробляє їх і голова Волинської ОДА, Б.Клімчук, звідки, як вбачається,  і надійшов цей цільовий транш. Радуйтеся та веселітеся любі земляки!

Бо хоча побори та вимагання у лікарні, дитсадках та школах міське начальство м. Нововолинська на Волині, очевидно й збереже, зате совітський пам’ятник загарбнику, засяє новісінькою «косткою» та позолотою.

18. 06. 2013 р.

Анатолій Бідзюра, голова громадської організації «Україна + Польща», Нововолинськ

Фото-3 Фото-1 Фото-2

About Nataliya Zubar 2346 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair