“Битва екстрасенсів”

Міліціянти Полтавщини навчилися передбачати “психоемоційний стан” учасників майбутніх мирних зібрань і не тільки їх.

МВС УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

  вул. Пушкіна, 83,м. Полтава, 36000,

тел. (0532) 51-78-09, факс (0532) 51-75-33

14.06.2013 № 12/1550                                             

На № 7/13-71      від 11.06.2013

 

Правовому раднику ІЦ «Майдан – Моніторинг»

Олександру Северину

 Інформую, що у 2012 році органами внутрішніх справ УМВС України в Полтавській області до відповідних органів місцевого самоврядування було надіслано 1 (одне) звернення про ініціювання позову стосовно обмеження права громадян на мирні зібрання (26.10.2012, Полтавська міська організація Партії Регіонів України та Полтавська обласна організація ВО «Батьківщина» планували проводити зібрання в одному місці та в один і той же час).

Причиною звернення стало значне суспільно-політичне напруження в день виборів народних депутатів, високий резонанс подібних масових зібрань, психоемоційний стан учасників заходу та громадян, які могли до них приєднатися, а також з метою попередження можливих протистоянь на ґрунті різнополярних політичних поглядів.

За вказаним зверненням органами місцевого самоврядування було подано 3 (три) позовні заяви до Полтавського окружного адміністративного суду.

 

 Заступник начальника                підпис                                   І.В. Савченко

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут