“Є незаконним і підлягає скасуванню”

За зверненням ІЦ “Майдан Моніторинг” прокурор вимагає від надто ініціативних місцевих самоврядувальників Таращі скасувати незаконне рішення з питань організації і проведення мирних зібрань.

Нагадаємо – раніше ми, за результатами проведеного всеукраїнського дослідження, звернулися до Генерального прокурора (і не тільки) щодо, зокрема, існування принаймні 87-ми подібних незаконних актів органів місцевого самоврядування, які виходять за межі встановленої законом компетенції і обмежують свободу мирних зібрань. Як бачимо – “перший пішов”. Далі – буде.

Прокуратура-Тараща-39-1Прокуратура-Тараща-39-2

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань здійснюється Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Олександр Северин

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут