«КОРАЛЛІ» представить на фестивалі програму ще не записаного альбому

Рок-Вар’яте «КОРАЛЛІ»  представить на фестивалі  “Підкамінь” програму ще не записаного, третього за рахунком альбому. «Шанувальники побачать його на платівках наприкінці 2013 року, а відвідувачі фестивалю зможуть почути вживу вже зовсім скоро!», – розповів про плани менеджер та учасник гурту Мишко Адамчак, який формує музичну програму фестивалю «Підкамінь».

Довідка: 

«КОРАЛЛІ» – (Карпатські Аллігатори) — фолк-рок гурт з Івано-Франківська з промовистим стильовим визначенням «Рок-Вар’Яте».

Починаючи з 2008-го року «трембітно-амбітна» команда «аллігаторів» розвивається як творча експериментальна студія. Завдяки міксу музичних стилів ф’южн та панк-рок зі звучанням карпатських народних інструментів (трембіта, сопілка, дримба) хлопці стали бажаними гістьми на провідних українських фестивалях: «Рок-Січ», «Підкамінь», «Уніж», «Захід», «Славське-Рок», «МаZепа-Фест», «Fort.Missia», «Потяг до Яремче», «Рок-Коляда», «Франко-Фест» та інших.

Зараз Рок-Вар’Яте «КораЛЛі» – явище музичне, мистецьке, світоглядне. Своєрідна філософська позиція, яка згуртовує людей, котрі живуть енергією позитиву й позитивні заряди відпускають у світ.

Сайт гурту: http://koralli.com.ua

Сторінки в соціальних мережах:

 http://facebook.com/koralli.band

http://vk.com/koralli

http://soundcloud.com/koralli

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут