На етнофестивалі «Підкамінь» кожен зможе одружитись

Фестиваль «Підкамінь» продовжує традицію одруження закоханих! Третій рік поспіль молодята їдуть на «Підкамінь», щоб поєднати свої серця у шлюбі. 

Традицію започаткував Олександр Солонтай, громадський активіст із Закарпаття, який на сцені фестивалю одружився з коханою Олесею.

«Коли чоловік запропонував мені одружитись на фестивалі, це було справжньою несподіванкою. Мені дуже подобається атмосфера свята, театру й сцени, тому я із задоволенням погодилась і підтримала цю чудову ідею. Ми хотіли запросити усіх наших друзів до себе на весілля – і це нам вдалось! Ми зробили великий празник для всіх!», – ділиться приємними спогадами про своє весілля Олеся Солонтай. 

Щоб стати на весільний рушничок з коханими на «Підкамені», варто поспішити із заявою. Відповідно до українського законодавства, останній день подачі відповідної заяви до селищної ради с. Підкамінь – 18 червня. Додаємо контакти секретаря селищної Ради: п. Леся Василівна, тел. (096) 477 78 91.

Окрім заяви, просимо закоханих повідомити про своє рішення на сторінці етнофестивалю «Підкамінь» у соціальній мережі Facebook (http://www.facebook.com/Pidkamin).

Не прогавте свій шанс!

Прес-служба фестивалю

фото

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут