Вбивство українських туристів у Пакистані взяло на себе угрупування «Джундуллах”

Діюче в Пакистані ісламістське терористичне угрупування “Джундуллах” узяло на себе відповідальність за напад на іноземних туристів, у ході якого було вбито 10 людей, у тому числі п’ятеро українців, повідомляє «Рейтер». За словами представника угрупування Ахмеда Марвата, «ці іноземці – наші вороги, й ми з гордістю беремо на себе відповідальність за їхнє вбивство, ми продовжимо такі атаки й в майбутньому».

Інцидент стався близько 00.30 за місцевим часом на гірському курорті Фейрі-Мідоуз (Fairy Meadows) у регіоні Гілгіт-Балтістан, який контролює Пакистан, зазначає РІА «Новости». Загинули п’ятеро туристів із України, троє – з Китаю, росіянин і їхній місцевий гід.

Посол України в Пакистані Володимир Лакомов сказав РІА «Новости», що трагедія сталася в наметовому таборі біля підніжжя гори Нангапарбат, а не в готелі, як повідомлялося раніше. Місцева газета Dardistan Times пише, що вбивство сталося в долині Бонеір (Bonair) поблизу курорту, а не в готелі. Вбивці були одягнені у форму співробітників правоохоронних органів, зазначає газета.

“Джундуллах” раніше неодноразово скоювало вбивства мусульман-шиїтів на півночі Пакистану, зокрема, в лютому 2012 року його бойовики розстріляли 18 шиїтів, які їхали на автобусі.

УНІАН

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут