Влада продовжує штампувати “секретні матеріали”

Міністерство юстиції України на запит “Майдан Моніторингу” повідомило:

04.06.2013

№ ПІ-С-615/10.1
ПІ-С-616/10.1
№ 8612-0-33-13/10.1

 Северин Олександр
 

Щодо нормативно-правових актів
зареєстрованих у Міністерстві юстиції
за 2012 рік

Міністерство юстиції за результатами розгляду Ваших запитів на отримання публічної інформації від 29 травня 2013 року щодо надання інформації про кількість зареєстрованих у Міністерстві юстиції за 2012 рік нормативно-правових актів з грифом «Для службового користування», з позначками обмеження доступу «Не для друку», «Опублікуванню не підлягає», «Для внутрішнього користування» та чинних на сьогодні повідомляє.
У Міністерстві юстиції за 2012 рік зареєстровано 64 нормативно-правових акти з грифом «Для службового користування», які на сьогодні є чинними. Нормативно-правові акти з позначками обмеження доступу «Не для друку», «Опублікуванню не підлягає», «Для внутрішнього користування» у Міністерстві юстиції за 2012 рік не зареєстровано.

Заступник Міністра –
керівник апарату                                                                 А.Ю. Сєдов

*******

З одного боку, добре, що нема рецидівів виникнення актів з незаконними позначками обмеження доступу «Не для друку», «Опублікуванню не підлягає», «Для внутрішнього користування»,  проти яких ми виступали з 2005-го року, з іншого – насторожують 64 нові акти з “ДСК”, адже приховують, як відомо, лише там, де є щось приховувати. Або, звісно, там де параноя.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут