“З метою перевірки законности”

Ті хто був 31.05 – 01.06.13 на київському музичному фестивалі “Андріївський узвіз” на майданчику перед Національним історичним музеєм, навряд чи забули, як незадовго до виступу тих виконавців і гуртів, задля яких, власне, туди і прийшли (для нас це була Перкалаба) волею співробітників міліції фестиваль було зупинено майже на годину. Тоді, оскільки було взагалі оголошено не про перерву, а про припинення, багато людей розійшлися по домівках, не знаючи про те, що після довготривалого очікування і з’ясувань фест було, врешті, продовжено. “Майдан Моніторинг” поцікавився у київської міліції – а що то було?

ляляля

На жаль, ми не бачимо тут пояснень, які взагалі могли бути претензії до фестивалю, який, як слідувало з інформаційних повідомлень, проводився за підтримки КМДА. Не кажучи вже про те, що нема відповіді на питання, хто саме, який, сказати так, добродій “стуканув” до міліції.

Ну а хто поверне глядачам втрачений час і втрачений настрій – питання тим більш риторичне.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут