Андрій Волченко: Якщо начальник злочинець, підлеглий мусить бути злочинцем в квадраті!

Прочитав Задержанные милиционеры-насильники сдали своих коллег и своё руководство с Николаевского УМВД

Мент Як я розумію, що врадіївські мусора-насильники-злодії-вбивці вважають, що тотальна корумпованість й наскрізна прогнилість нашої “правоохоронної” системи виправдовують їхні дії? Тобто, якщо твій начальник – злочинець, то й ти можеш вчиняти так само? Цікава логіка!

Але якщо вони вважають, що їхні “пісні” їм допоможуть, то це, як на мене, абсолютно марно. Вони зараз розписуються у тому, що вчиняли злочини абсолютно усвідомлюючи свої дії і їх наслідки.

Втім, це дуже добре. Нехай півники співають і далі. Особливо про власні вчинки. Коли кого вбивав, гвалтував, катував, в кого і скільки грошей відібрав і кому передав. Здається, це буде дуже цікавий серіал. Тільки боюсь, що дуже короткий.

P.S. Сьогодні довелось спілкуватися з ментами Шевченківського райвідділу. Прізвище прапорщика – Поліщук. Переконував мене, що не усі менти погані, а той Поліщук – то взагалі ганьба усього роду. Але найголовніше у тому, що у поведінці цих ментів кудись поділася нахабність і зверхність. Мені навіть здалося, що вони трохи ніяково себе почувають. Виявилося, що менти вміють абсолютно нормально і ввічливо розмовляти, уважно вивчати документи і, що найцікавіше, – робити правильні і цілком логічні висновки, чого я в них не спостерігав вже дуже давно. Ввічливо приїхали, ввічливо поїхали, кажуть “дякую”, “на все добре”… Проте на душі все одно чомусь залишилося враження, що спілкувався з мусорами.

Я зрозумів: щоб наші менти себе поводили чемно й діяли за статутом їх час від часу потрібно вбивати. По одному, по двоє, по п’ятеро раз-два на тиждень. Бо собака поруч із людиною має знати своє місце.

Андрій Волченко

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут