Буча: “Положення суперечить вимогам законодавства”

Ще в одному місті за зверненням ІЦ “Майдан Моніторинг” прокуратура вживає заходів щодо скасування “місцевої самодіяльности”  – незаконного акту з питань організації і проведення мирних зібрань.  На сьогодні на наше звернення належно відреагували органи прокуратури вже більше двох десятків українських міст різних областей та АР Крим. Далі буде.

Буча-39-1

Буча-39-2

До речі, користуючись нагодою, нагадуємо п.Пацкану, що і в самому місті Ірпені, прокурором якого він є, прийнято таке: “Про визначення місць для проведення мітингів, демонстрацій та інших масово-політичних заходів у м.Ірпені (рішення виконкому Ірпінської міської ради від 26.02.13 №35)”, де теж свавільно встановлено строк (три дні) завчасного повдіомлення про проведення мирних зібрань. Тож чекаємо на реакцію.

***

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Олександр Северин

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Буча: “Положення суперечить вимогам законодавства”"

  1. Софіївська Борщагівка | 29-07-2013 14:19 at 14:19 |

    Схожа ситуація відбувалася в селі Софіївська Борщагівка після рейдерського захоплення 05 липня 2011 року Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме громадянин Достатній Андрій Федорович від імені прихильніків сільського голови Денисенка, пікетувальників (хоча є одним з учасників та фінансистом рейдерського захвату та другом Кудрика О.Т ) подав заяву в сільську раду, про надання дозволу на проведення акції та в заяві зазначив що буде застосована сила. Софіївсько-Борщагівська рада (рейдера) подають до суду і звісно виграють справу. Суд заборонив проводити мирні акції протесту з 29.07.2011 року по 01.09.2011року. Цим рішенням судовий виконавець, міліція та рейдери двічі знищували, трощили намети 03.08.2011 року та 05.08.2011 року .

Comments are closed.