Експерта програми на “2+2” звільнили за думку про Ахметова та Суркіса

187617-viktor-leonenko-sejchas-u-dinamo-sbory-posle-seminaВіктора Леоненка – футбольного експерта програми “Профутбол”, яка виходить в ефір на телеканалі “2+2”, звільнили за його коментар на адресу бізнесмена Ріната Ахметова.

Про це йдеться у відкритому листі керівника управління спортивних проектів “1+1 медіа” Степана Щербачова на адресу президента “Шахтаря” Ахметова та президента “Динамо” Ігоря Суркіса.

У заяві він вибачився за висловлювання експерта щодо клубу “Шахтар” у програмі, що вийшла 14 липня, та зазначив, що редакція не поділяє думок Леоненка.

“Також ми вважаємо образливими слова Леоненка на адресу президента клубу ФК “Динамо” Ігоря Суркіса і просимо вибачення за це”, – йдеться у листі Щербачова.

Як відомо, на запитання ведучого програми про те, чому Леоненко вважає “Шахтар” достроковим переможцем чемпіонату України з футболу, який щойно лише стартував, експерт відповів: “Він може просто все купити, ось і все…домовитися”.

Як зазначає “ЛігаБізнесІнформ“, Леоненко відмовлявся відповідати на запитання про клуб Ахметова доти, поки ведучий не сказав експерту: “За що ми вам гроші платимо?”.

Стосовно Ігоря Суркіса Леоненко у прямому ефірі висловив сумнів у його якостях управлінця. “Футболісти не грають, при цьому отримуючи 2 млн. доларів зарплати. Ну і хто в цій ситуації нерозумний? Запитання до президента клубу”, – сказав експерт.

Українська правда