Лише 19 депутатів Ради відмовилися від матеріальної допомоги

Лише 19 народних депутатів Верховної Ради відмовилися від матеріальної допомоги. Про це на запит Тиждень.ua повідомила прес-служба Апарату ВР.

«Станом на 16 липня 2013 року матеріальну допомогу отримали 406 народних депутатів України, із них матеріальну допомогу 36 народних депутатів України, відповідно до їх письмових заяв, було перераховано в благодійний фонд. Від нарахування матеріальної допомоги відмовились 19 народних депутатів», – йдеться у відповіді на запит.

«Згідно з частиною восьмою статті 20 Закону України «Про статус народного депутата України» кожному народному депутату надається щорічна оплачувана відпустка з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі подвійної місячної заробітної плати», – йдеться у відповіді на запит.

Водночас в Апараті не повідомили про суму матеріальної допомоги, яку отримали депутати, та які з них відмовилися від цих коштів.

Крім цього, як зазначили у парламенті, заробітна плата народного депутата-члена комітету становить 17 тис. 425 грн.

«У цю суму входить посадовий оклад – 6 тис. 109 грн., надбавка за ранг державного службовця – 160 грн., надбавка за особливий характер роботи та інтенсивність праці – у розмірі 100% посадового окладу та надбавки за ранг державного службовця, премія – у розмірі 80% посадового окладу», – зазначає Апарат ВР і додає, що з 1 вересня 2005 року розмір заробітної плати народного депутата України не змінювався.

Однак, у ВР не повідомили, чи відрізняється зарплата голови комітету Ради чи депутата, котрий не входить до жодного комітету.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Лише 19 депутатів Ради відмовилися від матеріальної допомоги"

  1. Татьяна | 19-07-2013 09:47 at 09:47 |

    Люди! Может хоть это вас расшевелит!!!! ” Надбавка за интенсивность труда”!!! Это же верх цинизма! У них – мордатых, толстозадых, ковыряющих на заседаниях в носу и читающих газеты, отдыхающих по несколько раз в году – “особый, интенсивный труд”? Кто назначает эти зарплаты? Почему шахтер зарабатывает меньше, каждый день рискуя жизнью в шахте и арботая в нечеловеческих условиях, почему тетка из села пашет под палящим солнцем в поле и зарабатывает копейки? Люди,украинцы! Почему мы это терпим?

Comments are closed.