Магера вірить, що ВР ще здатна призначити київські вибори

uf_magera_12_250x200Навіть не дивлячись на останні рішення КС щодо позачергових виборів, Верховна Рада могла б прийняти постанову про призначення виборів у Києві.

Про це заявив у четвер в інтерв’ю “5 каналу” заступник глави ЦВК Андрій Магера.

“Навіть беручи до уваги одне з останніх рішень Конституційного суду, яке стосується призначення чергових місцевих виборів в Україні, як на мене не буде порушенням, якби ВР прийняла постанову про призначення позачергових виборів у Києві”, – заявив Магера.

“Тобто, позачергові вибори Київського міського глави й позачергові вибори депутатів Київради, безумовно, це обрання могло б бути на строк до проведення наступних чергових виборів у Києву, а саме в жовтні 2015 року”, – підкреслив він.

“Іншого виходу із цієї ситуації й із цієї кризи, як на мене не існує як призначення й проведення місцевих виборів”,- додав Магера.

Також Магера вважає, що на шляху до проведення позачергових виборів у Києві стоять дві проблеми, а саме: нездатність фракцій ВР прийти до загальної згоди, і відсутність грошей закладених у бюджет для проведення виборів.

Крім того, говорячи про обрання Охендовського главою ЦВК, Магера виключив можливість фальсифікацій і порушень.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут