Міліціянти заходились пресувати громадянських активістів.

Як повідомляє “Демократичний альянс” проти Костянтина Лациби та його брата Максима,  Керівника програм Українського незалежного центру політичних досліджень, порушено кримінальна справа про пограбування.

За даними Броварської міліції їхній автомобіль перебував на місці скоєння двох кримінальних злочинів. Як повідомляють в міліції, є свідки і відеодокази, які можуть це підтвердити.

“Спочатку ми подумали, що це непорозуміння, але коли зустрілись зі слідчим, то зрозуміли, що все серйозно. Прокоментувати цей абсурд, інакше як фабрикація і репресії – я не можу”, – заявив Костянтин Лациба.

“Думаю, що це пов’язано з акцією Демократичного Альянсу під Межигір’ям, оскільки на нашому автомобілі я підвозив учасників акції. Мабуть там зафіксували номер машини і зараз активно фабрикують справу”, – додав він.

Цікаво, хто і що поцупив з Межигірря? Страуса, чи земляного зайця?

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут