Миколаїв: “Взято до відома критичні зауваження”

ІЦ “Майдан Моніторинг” у зв’язку з нашим річним документом щодо свободи мирних зібрань в Україні отримав від першого заступника міського голови Миколаєва такого листа:

Миколаїв-39

Це, звісно, приємно, але не було б у тому якоїсь великої події, якби не дві обставини:

1. Меморандум щодо свободи мирних зібрань в Україні у 2012-му році, про який йдеться у листі, до Миколаївської міської ради ми не надсилали і звідки вони “надійшли” туди – невідомо. Але добре.

2. Натомість дотепер нічого не чутно про реакцію прокуратури Миколаївської области на вміщену у тому Меморандумі інформацію щодо наявности у п’яти населених пунктах Миколаївщини незаконних місцевих “положень” і “порядків” з питань організації і проведення мирних зібрань. Через це маємо деяку підозру, що миколаївські прокурори, отримавши наше звернення, просто переслали його до міської ради обласного центру. Перевіримо.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут