Офіційно: У справі щодо загибелі Ігора Індила суд допитав ще 4 свідків

Сьогодні Деснянський райсуд столиці під час розгляду по суті справи щодо загибелі студента Ігора Індила допитав ще чотирьох свідків.

Про це повідомила державний обвинувач Наталія Сьома.

За її словами, в ході сьогоднішнього засідання свідчення надали двоє співробітників міліції, які 17 травня 2010 року чергували у приміщенні Шевченківського райуправління міліції, охоронець адміністративного корпусу цієї будівлі, а також колишній начальник Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві.

«Усі свідки у суді підтвердили покази, надані ними під час досудового слідства», – заявила прокурор.

Наступне засідання призначено на 24 липня 2013 року.

Нагадаємо, вчора суд у справі щодо загибелі Ігора Індила допитав двох свідків: дільничного інспектора, який затримував студента, а також лікаря швидкої медичної допомоги, який того дня виїжджав на виклик до Шевченківського райуправління міліції .  

 

Прес-служба прокуратури 

Деснянського районуміста Києва

1 Comment

  1. Має бути введено закон, який зобов”язує берегти усіма способами життя заведеного у відділок підозрюваного, кого б то ні було. Під стахом великого покарання, щоб у панів міліціянтів та до них прирівняних і бажання не виникло не те що вдатити, а й доторкнутися до нього… А зараз ще діє ленінське положення про міліцію як каральний орган по забезпеченню спокою і недоторканності влади. Тому вони й патакають вірні слова про захист мешканців країни, а насправді діють на захист керівної банди. Радянська влада нікуди не поділась, вона перейшла в іншу фазу свого розвитку.

Comments are closed.