Офіційно: За хабарництво затримано вищу посадову особу Національного університету ДПС України

preview1Сьогодні співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України затримано вищу посадову особу Національного університету ДПС України під час отримання хабара

Він вимагав і отримав від двох громадян України хабар у розмірі 40 і 80 тисяч гривень за вступ їх родичів до навчального закладу в якому він працював.

Спецоперація правоохоронних органів відбувалась в межах кримінального провадження, зареєстрованого Головним слідчим управлінням МВС України, за ознаками ч.4 ст. 368 КК України. Слідство триває.

Нагадаємо, що в лавах Міндоходів триває спецоперація по боротьбі з хабарництвом.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Офіційно: За хабарництво затримано вищу посадову особу Національного університету ДПС України"

  1. Семён | 27-07-2013 18:17 at 18:17 |

    Для “Валерий Онушко”, так Вы ещё не знаете сколь нужно ежемесячно давать на верх, за то, что работаеш. А это просто тренировка по даче и получении взятки.

  2. Алекс | 28-07-2013 05:42 at 05:42 |

    ИХ ЕЩЕ С САМОГО НАЧАЛА ОБУЧЕНИЯ ПРИУЧАЮТ К ТОМУ ЧТО ВЗЯТКА — ЭТО ХОРОШО!!! ВЫ СЕБЕ ПРИКИНТЕ , КАК ЭТИ ЛЮДИ ПОТОМ РАБОТАЮТ НА ГОССЛУЖБЕ!!!

Comments are closed.