Про мораль. Ми писали Рибаку, відповів Томенко

У “Майдан Моніторингу” є давня мрія. Вона така: щоб врешті урочисто (а можна – тихо) накрилася чимось відповідним т.зв. “національна експертна комісія з захисту суспільної моралі” (воно ж  – нацкоммор).

Якщо Янукович у теперішньому кріслі і зробив щось доброго, так це добре – пункт 7 ст.7 Указу №1085/2010 від 09.12.10, яким Кабінету Міністрів України доручалося “вирішити в установленому порядку питання щодо ліквідації Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі”.

Скоро промине вже три роки, а доручення Лідера, уявіть собі, не виконане. Мін’юст давно підготував відповідний закон, Кабмін давно вніс його на розгляд “депутатському корпусу”, а той корпус, як би це моральніше сказати, не чухається. Сильно моральні мабуть. Моральніші за Януковича? Страшно подумати.

Тож ми час від часу турбуємо діячів Верхоради (і не тільки) з питанням – “ну коли”?

От на початку червня ми надіслали голові ВРУ п.Рибаку пропозицію “вжити, відповідно до компетенції, належних заходів для пришвидчення розгляду” того законопроекту  та прийняття позитивного рішення.

Відповів не те щоб Рибак:

коля томенко

Ми, звісно, не відчепимося, пока нацкоммор не здохне :)

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Про мораль. Ми писали Рибаку, відповів Томенко"

  1. Вопросы морализации волнуют исключительно тоталитарные режимы. Только при социализме все должны шагать в ногу. Одни лишь диктаторы лучше нас знают, что для нас полезно, а что вредно. К счастью, в современной Украине нет официальной идеологии. А это значит, что каждый сам имеет право решать, каким образом ему жить: какой длины волосы носить, какого цвета костюм надевать, какие песни петь и т.д. Какой бы то ни было комиссии по какой бы то ни было морали места в такой конструкции нет. Это очевидно. И совершенно правильно.

Comments are closed.