То що,– “ліваки” мають рацію? Україна стрімко стає “Православним Талібаном”? (+ відео мєнтобєсія)

Правоохоронці затримали десять учасників протесту проти відзначення на державному рівні 1025-річчя хрещення Русі та проявів цензури в Мистецькому арсеналі. Про це повідомляє Тиждень.ua.

Приблизно о 18-й годині біля входу до музейного комплексу «Мистецький арсенал» розпочалась акція протесту, організована Автономною спілкою трудящих.

Десяток осіб зібралось біля входу до будівлі, щоб заявити  свою антиклерикальну позицію.

Активісти також висловили незгоду  через заборону роботи “Коліївщина: Страшний суд”.

Представники міліції зачитали учасникам протесту рішення суду про заборону акцій у центрі Києва.

Після цього бійці спецпідрозділу «Беркут» оточили учасників акції, відсторонили їх на початок вулиці Лаврської та погрузили  у машину.

Як повідомили УНІАН у столичному главку міліції, зараз з’ясовується, до якої організації належать ці громадяни, хоча, за попередніми даними, вони є представниками однієї із релігійних організацій.

Як запевнили у міліції, після складання адміністративних протоколів усіх затриманих буде відпущено до рішення суду.

Як відомо, виставка “Велике і величне” проходитиме в Мистецькому Арсеналі з 27 липня по 22 вересня. Захід приурочений до 1025-річчя Хрещення Київської Русі і проходить за підтримки президента України.

УНІАН

* * *

Вінтілово під Мистецьким Арсеналом

* * *

Як би хто не толєрував “ліваків”, але висловлена ними теза, яка просто переказує норму Конституції, “Держава і церква повинні співіснувати окремо”,– вірна. Бо хмара “Православного Тібану”, завезена до України на бронепотягу головного московського попа, незабаром може накрити смородом мракобісся “і мертвих, і живих, і ненароджених”.

Докладніше про причини акції Автономної спілки трудящих можна прочитати тут.

1 Comment

  1. Лично я тоже ни в коей мере не разделяю никаких левых идей, но считаю действия милиции, имеющие целью подавить эту антиклерикальную акцию нарушением права на свободу слова, свободу мнений и свободу совести. Позор гнусным ментам, которые невзирая на законы, Конституцию и права человека, выполняют любые заказы преступного правящего режима этого дегенерата Януковича и его умственно неполноценных прислужников!

Comments are closed.