У липні самоврядувальники Горлівки вирішуватимуть, чи припинити порушувати Конституцію

На початку цього року, провівши всеукраїнське дослідження, Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” виявив, що майже 90 органів місцевого самоврядування в різних областях України наприймали, не маючи на те законних повноважень, нормативних актів, якими незаконно “врегулювали” різні аспекти організації і проведення мирних зібрань. Зокрема – більш ніж поширеним явищем є встановлення такими псевдоправовими папірцями строків завчасного сповіщення про проведення мирних зібрань, що, за однозначним рішенням Конституційного Суду України, “є предметом законодавчого регулювання”.

Оскільки місцеві ради та їхні виконкоми, як не крутити, не є законодавчим органом, така самодіяльність самоврядувальників є незаконною, на що (у більш широкому контексті) ми звернули увагу Генеральної прокуратури, яка доручила підлеглим прокурорам провести відповідні перевірки.

Відповідь прокурора м.Горлівки до вашої уваги. Далі – буде.

Горлівка-39-1Горлівка-39-2

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки