Відео про вчорашні події у Вінниці (як активісткам “Відсічі” фізично не давали поширювати листівки на захист ЗНО)

Громадянський рух “Відсіч” розмістив на своєму каналі в Youtube відеофрагменти про вчорашні події біля Вінницького національного аграрного університету, президентом якого є народний депутат України від Партії регіонів й автор двох законопроектів, які передбачають введення вступних іспитів, Григорій Калетнік.

“У Вінниці неподалік від аграрного університету на активістів, які планували встановити інформаційний намет та розповсюджувати серед абітурієнтів листівки з інформацією про загрозу нівеляції ЗНО, напали молодики, що брутально штовхали та били дівчат-активісток, погрожували їм фізичною розправою та тягали їх по асфальту. Щодо останнього, то дії нападників частково зафіксовані на цьому відео.”, – пише ГР “Відсіч”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Відео про вчорашні події у Вінниці (як активісткам “Відсічі” фізично не давали поширювати листівки на захист ЗНО)"

  1. Наталия | 18-07-2013 15:30 at 15:30 |

    Хіба це відео громадянської акції, що організована гідними особами? Та це ж репортаж з ігрового майданчика піонерського табору. Пригадуєте гру «Вожатий, вожатий! Подай піонера»? Дівчата-піонерки біжать на всіх, хто трапляється на шляху, намагаючись прорватися за межі живої лінії. Правда, у грі ніхто нікого не звинувачує у намаганнях торкнутися тіла, тим паче у нападах.

  2. Цирк-тай годі. Чути лише як дуже голосно “на камеру” говорить дівчина (зрозуміло: потрібно відпрацювати). Думаю, якби її “брутально штовхали та били, погрожували фізичною розправою та тягали по асфальту” – не мала б вона змоги знімати відео.

  3. Ніби дорослі розумні люди, а займаються такими дешевими проплаченими виставками.

Comments are closed.