Як НеЗНОйко з майбутнього подавав документи на вступ до українських ВНЗ (ФОТО,ВІДЕО)

1 липня в Україні розпочалася вступна кампанія. Разом з тисячами абітурієнтів подавати документи на вступ до ВНЗ прийшов також НеЗНОйко, який потрапив у наш час з майбутнього. Цей випускник 2014 року розраховував на вступ до вишу за допомогою «мішка з грошима», адже у 2014 році всі абітурієнти складають іспити, а високі бали ЗНО не є гарантією вступу до вищого навчального закладу. Це стало можливим завдяки прийняттю у майбутньому законопроекту народних депутатів від Партії регіонів та Компартії – Григорія та Ігоря Калетніків – про внесення змін до чинного закону “Про вищу освіту”, який надав право кожному вишу за своїми вимогами проводити вступні іспити.

Цей законопроект фактично повертає корупцію і хабарництво до ВНЗ й дає можливість незнайкам з грошима навчатись у вищих навчальних закладах.

Ставить під загрозу можливость прозорого та справедливого вступу до вишу також законопроект “Про вищу освіту” авторства депутатів-регіоналів Ківалова-Калетніка-Сороки. Останній, крім аналогічних ініціатив змін до чинного закону, містить норми, які можуть призвести до скорочення бюджетних місць, зменшення кількості студентів, які отримуватимуть стипендії, підвищення цін на контрактне навчання, скорочення автономїї вишів та інші згубні для вищої освіти “нововведення”.

3 червня в Києві Громадянським рухом “Відсіч” було розпочато кампанію на захист зовнішнього незалежного оцінювання. З того часу у 23 містах України під пунктами здачі ЗНО серед абітурієнтів та їх батьків було масово поширено листівки із висвітленням змісту «освітніх ініціатив» регіоналів та комуністів.

Наступний етап кампанії розпочався 1 липня і триватиме протягом всього часу роботи приймальних комісій вищих навчальних закладів.

В Києві НеЗНОйко намагався стати студентом Національного авіаційного університету, у Рівному він подавав документи до Національного університету водного господарства та природокористування, президентом якого є народний депутат, один із співавторів законопроекту «Про вищу освіту» – Микола Сорока, а також навідався до Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т. Г.Шевченка,  Вінницького національного аграрного університету (президентом цього вишу є співавтор обох антиосвітніх законопроектів – Григорій Калетнік) та Національного університету «Львівська політехніка».

2 липня НеЗНОйко також подавав документи до Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара. А загалом у планах НеЗНОйка  відвідати чимало вишів у багатьох містах протягом вступної кампанії.

1

IMG_6605n

IMG_6628

IMG_6667

nGBlcqCFygo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSCF3832

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Джерело: “Вставай і дій!”

Радіо “Свобода”

Житомир.info

Телеканал “Детинец”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

25 Comments on "Як НеЗНОйко з майбутнього подавав документи на вступ до українських ВНЗ (ФОТО,ВІДЕО)"

 1. Вовса | 03-07-2013 08:02 at 08:02 |

  Зовнішнє незалежне оцінювання себе не виправдало, учні показують низький рівень знань. А те,що роблять зараз представники громадянського руху ” Відсіч” просто клоунада і гра на публіку. Вступні іспити необхідні, адже лише під час низ абітурієнти показують той рівень знань,які отримали за роки навчання в школі. При зовнішньому незалежному оцінюванні була корупція і є.

 2. Дивлячись на дії групи “Відсіч”, то крім циркових номерів поки, що нічого не видно. Але це їхня робота, і вони цим заробляють на життя!

 3. Командный дух, это круто, но вы меня смешите!)))) ведь и дураку понятно, что вам платят за то, что вы делаете. Ведь поездить по Украине, даже со студенческим стоит денег или вам некуда их потратить))))) А некоторые ребята, как я видел на фото, так уже давно не студенты или вообще не сдавали ЗНО. Так за что вы боритесь!!???За то, что сегодня платят или кто больше заплатит?

 4. Лариса | 03-07-2013 09:17 at 09:17 |

  Шановні автори статті і представники «Відсічі», чи не могли б Ви навести норми у згаданих Вами законопроекті «Про вищу освіту» № 1187 від 28.12.2012 р. та Проекті Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо створення умов для підвищення ефективності діяльності вищих навчальних закладів) № 2060а від 18.05.2013 р., які передбачають відміну чи нівеляцію ролі зовнішнього незалежного оцінювання??? Якщо Ви не знайдете таких норм, то Ви побачете правду, адже всі бажаючі можуть здати ЗНО без жодних перешкод і ніхто їм у цьому праві не відмовить.
  Таким чином, Ви помилились при написанні цієї статті, згадавши, що роль ЗНО прагнуть знівелювати, відмінити чи з ним хтось бореться. Я Вам раджу не підписуватись під чужими думками, а читати зміст законопроектів та мати власну думку.

 5. Судячі з логіки “Відсічі” – усі, хто вступав до ВНЗ, склавши вступня іспити, скористалися корупційними схемами. Добродії, ви про що? У страха очі великі) А от застосування вступних іспитів як раз і надасть можливість відсіяти “Незнайок”. “Знайки” ж навпаки стануть студентами, скориставшися своїми знаннями

 6. ЗНО не показує рівень знань абітурієнтів. Повернення вступних іспитів це – не загроза, а перспектива, до якої слід повернутися.

 7. Для чого ця комедія????????????І що цим “НЕЗНАЙКОМ” доказали???? ЗНО стає з часом корумпованим, а саме вступні іспити можуть показати реальний стан знань абітурієнтів!

 8. Володя | 03-07-2013 13:24 at 13:24 |

  Вступні іспити дозволяють розкрити всю інтелектуальну здатність людини, на відміну від ЗНО, яке не оцінює підготовки студента, і не показує його рівень знань, а просто вони визубрили ті тести і як роботи на них відповідають.

 9. Таміла | 03-07-2013 19:00 at 19:00 |

  Як на мене, то дурньою є не вступні екзамени, а ось цей цирк, який витворяють зараз захисники ЗНО! Переодягатись у НеЗНОйку і мішок грошей – це просто ЖАХ!

 10. Наташа | 03-07-2013 19:02 at 19:02 |

  І без ЗНО скільки років навчались нічого все було добре, тепер вже всьо хабарництво, хабарництво! Відкрийте очі і придивіться самі добре, де процвітає на даний момент хабарництво.

 11. Йдеться мова про зростання хабарів, хоча те що зараз ЗНО купується, чому про це ви нічого не говорите?!..НЕ вигідно?! Розкажіть людям всю правду, ато тут ви наговарюєте на авторів законопроекту №1187, хоча вони в цей час не збирають ніяких активістів, таких як “Відсіч”… тому навіть із цього потрібно робити певні висновки!!!

 12. Тамара | 03-07-2013 19:06 at 19:06 |

  І без ЗНО скільки років навчались нічого все було добре, тепер вже всьо хабарництво, хабарництво! Відкрийте очі і придивіться самі добре, де процвітає на даний момент хабарництво.

 13. Ідея проведення ЗНО хороша, але в нашій державі воно зведено на “нет!” порушень стільки, що не перерахуєш. Ті списують, ті з двома обільними, ті купують завдання, а в окремих пунктах ЗНО туалети не в приміщенні а надворі, що вже там робиться не важко уявити.

 14. Читаю це все, одночасно і смішно і страшно, до чого вже дійшли бідні “незнайки”, напевно таким чином заробляють хоч якісь кошти на життя. І Ви ще говорите, що нема корупціє при ЗНО, а це що по Вашому? Такої клоунади під час вступних іспитів не було, всі були задоволені, добре готувалися до іспитів та гарно навчалися у бажаних вузах. А зараз що робиться? Освіта наша занепадає, тому змінювати йй потрібно обов’язково і дякувати авторам законопроектів які намагаються змінити ситуацію в країні на краще.

 15. Кожний заробляє як може! Цим активістам добряче платять от вони і влаштовують ці нікому не потрібні циркові вистави!!!! Найголовніше, що ніхто з учасників ” відсічі” не здавав і не буде здавати ЗНО! Не зрозуміло чому так його захищають! Тут явно матеріальне підґрунтя !!!!

 16. Іванна | 04-07-2013 07:31 at 07:31 |

  Найбільше дратує що ” відсіч” звинувачує авторів законопроекту про відміну ЗНО!!!! Незнайки!!!!! Навчітся читати!!!! Мова йдеться не про повну відміну!!!!!

 17. Кнопка | 04-07-2013 07:41 at 07:41 |

  Шановна Ярино, якщо комусь більше до вподоби законопроект, а не ваш НеЗНОйко, то це не означає, що він – “бот Калетніка”. У кожного в нашій державі може бути власна точка зору і кожен підтримує те, що йому ближче за переконаннями. Чи ви зі мною не згодні?

 18. Валентина | 04-07-2013 07:49 at 07:49 |

  не розумію активістів “Відсічі”! Якщо ж вони так боряться за ЗНО, то який сенс роздавати листівки перед приймальними комісіями ВНЗ, якщо вступники вже здали тести і для них ця інформація є неактуальною!

 19. Ці листівки ніхто не сприймає всерйоз! Лише зайві клопоти для двірників, адже ці листочки відразу ж викидають!!

 20. Раніше небуло ЗНО, всі нормально навчались і розраховували на свої знання та сили, а тепер твоє навчання залежить тіль від удачі, це неправельно

 21. Наталія | 04-07-2013 15:15 at 15:15 |

  Сьогоднішніх студентів можна зрозуміти, адже вони вже мали гарантований шанс вступити до вишу (незалежно якого!) навіть при мінімальній кількості балів за ЗНО. Чому б не підтримати майбутніх студентів?! Тим паче канікули, і матеріальний стан можна покращити. До того ж ніхто не заглиблюється у суть справи і не питає про те, наскільки активісти обізнані зі змістом так званого «провладного законопроекту»: на листівці написано – читай! Цілком молодіжний політичний проект, який підтримується впливовим особами.

 22. Дарья | 05-07-2013 09:26 at 09:26 |

  Студенти – активісти громадянської акції «Відсіч» не були б такими самовпевненими, якби не мали «даху», який гарантовано їм забезпечує безкарність за дії, що можна інкримінувати як порушення громадського порядку, бо ж смітять листівками, відволікають від роботи членів приймальної комісії, нагнітають і так досить напружену обстановку під час вступної кампанії тощо.

 23. Може “Відсіч” зважиться на більш серйозний крок, ніж роздавати листівки чи дешеві театральні вистави!!! Корупція я і буде існувати за будь-якої форми вступних випробувань. Краще б намагались з нею боротись, тоді б не було так важливо – ЗНО чи вступні іспити.

 24. Ксенія | 08-07-2013 22:25 at 22:25 |

  Ви проти відміни ЗНО – і все!
  Наведіть аргументи!
  Корупція? Вона вже добре пустиса свої коріння і в ЗНО…
  А далі? Які ще мінуси вступних іспитів?

 25. Цирк-тай годі. Бал-маскарад! Це, напевне, така собі розважальна програма. Шкода, що в нашій країні все аж так заполітизовано.

Comments are closed.