Через Януковича у Києві скасували міжнародні змагання з триатлону

На вимогу Держохорони організатори Kiev Triathlon Cup скасували міжнародні змагання з триатлону на День незалежності.

Про це повідомляється на сайті Kiev Triathlon Cup.

За словами організаторів, 6 серпня організаційний комітет “Kiev Triathlon Cup” отримав листа від Управління державної охорони президента про неможливість проведення змагань, “оскільки дана траса, на якій планувався старт, використовується як маршрут пересування президента в День Незалежності України”.

9770334-triatlon

“Зміна маршруту неможлива з причини поганого дорожнього покриття в місті Київ”, – сказано в оголошенні.

“У зв’язку з ситуацією, що склалася, змагання “Kiev Triathlon Cup” скасовуються. Всім, хто оплатив стартовий внесок, кошти будуть повернуті зручним для вас способом протягом 5 робочих днів. Організаційний комітет приносить свої щирі вибачення за непередбачену ситуацію, що склалася!”, – зазначили організатори.

На День Незалежності України в столиці планували провести перші міжнародні змагання з триатлону і спринтерської гонки.

Змагання мали проходити історичною частиною столиці. Стартувати гонка мала в портовій частині Подолу, з Набережно – Хрещатицької вулиці, а саме з 1-го причалу.

Велоетап повинен був пройти Набережно – Хрещатицькою вулицею, якою учасники мали повернутися до річпорту, до 10-го причалу.

Біговий, заключний етап гонки, мав простягнутися історичною частиною міста, вулицями Сагайдачного, Володимирським спуском і Європейською площею, захоплюючи центральну вулицю країни – Хрещатик.

Українська правда

1 Comment

  1. Для Европы подобное, конечно, немыслимо. Янукович явно вообразил себя средневековым восточным падишахом. Не сменить ли ему гражданство? Скажем, на северо-корейское.

Comments are closed.