Міжнародна наукова конференція у Польщі

Громадський Простір

imagesОфіс громадянської освіти Інституту національної пам’яті та відділення Офісу громадянської освіти у Варшаві запрошують до участі в міжнародній науковій конференції «Вина та Покарання 2014: Суспільства на шляху до вирішення злочинів, скоєних тоталітарними режимами в період 1939-1956 рр.», яка відбудеться 2-3 жовтня 2014 року у Варшаві (Польща).

Кінцевий термін подачі заявок: 31 серпня 2013 року

До участі запрошуються: кандидати, зацікавлені в темі конференції.

Дата проведення: 2-3 жовтня 2014 року, м. Варшава, Польща

Основна мета конференції – визначення основних характериcтик процесу розв’язання злочинів, вчинених нацистським рейхом та СРСР. Задля порівняння, організатори також ставлять за мету з’ясування воєнного минулого режимів, які були ближчими до авторитаризму, ніж до тоталітаризму (в Італії та Японії). Для досягнення поставлених цілей організатори планують застосувати міждисциплінарний підхід і зібрати команду дослідників: істориків, політологів, соціологів та антропологів.

Конференція складатиметься з чотирьох модулів:

Тінь Війни: Третій Рейх
Тінь Війни: СРСР
Тінь Війни: Диктатури
Тінь Комунізму: 1939-1956 рр.

Заявки приймаються від: міжнародних фахівців, зацікавлених у темі конференції.

Витрати

Організатори запрошують до участі як доповідачів, так і учасників конференції. Організатори покриють витрати на проживання та харчування та трансфер для доповідачів.

Процес подачі заявок

Кандидати на участь повинні надіслати заповнену аплікаційну форму разом з коротким описом власної доповіді (500-700 слів) польською чи англійською мовою. Крім того, слід надіслати текст опублікованої раніше статті (до 6000 слів разом з посиланнями) або ж зазначити інтернет-посилання, за яким можна ознайомитися зі статтею. Всі вищезазначені документи слід надіслати на електронну адресу: patryk.pleskot@ipn.gov.pl. Або за адресою:
Patryk Pleskot
IPN Branch Public Education Office in Warsaw
ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, POLAND
„Konferencja 2014”
fax: +48.22.860.70.34

Більш детальна інформація – на офіційному сайті.

Переклад – “Європейський простір”, Мар’яна Семенишин

Джерело : Mladiinfo

1 Comment

  1. Польщу також треба внести тоталітарних режимів за дії на Західній Україні після знищення ЗУНР. За окупацію частини Чехії.

Comments are closed.