Офіціоз: Поліщук вірить, що «ті тушки» більше не битимуть журналістів

«Тітушки», які під час акції опозиції 25 травня 2013 року у центрі Києва побили журналістів, зможуть виправитися і такого інциденту більше не повториться. Про таке в ефірі «5 каналу» повідомив начальник управління зв’язків з громадськістю МВС (2011-2013) Володимир Поліщук.

«Я вірю мабуть, що змінить ситуацію, бо певний розголос у суспільстві був, ці сюжети транслюються  на багатьох каналах, у ютьюбі, в Інтернеті, і тут люди роблять певні висновки, про те що брати участь в політичних акціях і порушувати громадський порядок це протизаконно. А тим більше порушувати статтю 71, щодо діяльності журналістів. Тому я сподіваюсь, можливо якщо він не отримає реального терміну покарання, але все ж таки він, і такі подібні до нього хлопці, молоді і спортивної статури як зараз кажуть, вони зроблять певні висновки», заявив він.

«Я сподіваюся, що більше такого не буде і він виправиться. Але слід пам’ятати, що якщо людина порушила Закон, головне щоб усе було зафіксовано і щоб суд приймав нормальні рішення щодо покарання таких людей», наголосив Поліщук.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Офіціоз: Поліщук вірить, що «ті тушки» більше не битимуть журналістів"

  1. Елена | 31-08-2013 12:34 at 12:34 |

    А остальных людей будут бить??? Место титушкам в тюрьме. Журналисты еще раз продемонстрировали свою продажность.

Comments are closed.