Оголосили трьох номінантів на премію Вацлава Гавела

2CEAEC1B-095F-432B-B606-FA6B6067C371_w268_r1Стали відомі імена трьох номінантів на правозахисну премію імені Вацлава Гавела. Ними стали: ув’язнений білоруський правозахисник Олесь Беляцький, грузинська Асоціація молодих адвокатів і правозахисна мережа з Китаю.

Голова Парламентської асамблеї Ради Європи Жан-Клод Міньйон оголосив номінантів у понеділок в Страсбурзі. Їх обрали зі списку з шести претендентів.

Переможця офіційно оголосять 30 вересня. Премію імені Вацлава Гавела, яку присуджують за видатну громадянську активність у захисті прав людини, ПАРЄ вручає в співпраці з Бібліотекою Вацлава Гавела в Празі і чеський фондом «Хартія-77».

Премія в 60 тисяч євро була заснована в пам’ять про останнього президента Чехословаччини і першого президента незалежної Чехії, правозахисника і драматурга Вацлава Гавела, який помер в грудні 2011 року.

Радіо Свобода

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут