Опозиція вимагає порушити кримінальну справу проти Захарченка і Клюєва

DF154189-A821-4F45-A2E1-CC2CE04609A3_w640_r1_sОпозиція вимагає від генпрокурора Віктора Пшонки порушити кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і секретаря Ради нацбезпеки і оборони Андрія Клюєва. Про це заявив глава фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк в ефірі 5 каналу.

«Прийдеться за це відповідати. Повірте! Так завжди у житті є… Що міністр внутрішніх справ буде відповідати за те, чому сьогодні міліція била людей і депутатів, що секретар Ради нацбезпеки і оборони Андрій Клюєв буде відповідати, чому він виконує незаконні вказівки президента України Віктора Януковича і керує всім цим побиттям і «тітушками», – зазначив він.

При цьому на уточнююче питання журналіста, чи є у нього конкретні факти, Яценюк заявив: «Ви правильно зрозумійте, звичайно, що є. Ну, підпису особистого складно знайти, але вся інформація, яка доходить до мене, це інформація в першу чергу з правоохоронної системи, там ще залишились чесні офіцери, там ще залишились чесні люди, які не хочуть підігравати бандитам у владі».

Депутат розповів, що «вже звернулися до генпрокурора з вимогою порушити кримінальні справи по відношенню до вищих посадових осіб правоохоронної системи».

«Я усвідомлюю, що генпрокурор не буде боротися зі своїми соратниками, тільки папір цей не згорить. Прийде новий генпрокурор, а папір є. І новий генпрокурор, за новим законом, буде зобов’язаний розглянути ще раз цю кримінальну справу, навіть якщо вона буде незаконно закрита», – підсумував він.

Під час сутичок із представниками «Беркута» поблизу Київради постраждали, зокрема, народні депутати Степан Кубів («Батьківщина»), Едуард Леонов («Свобода») та Роман Чернега (УДАР). У свою чергу, в міліції заявили, що під час сутичок під КМДА постраждав щонайменше один із правоохоронців, крім того народні депутати Арсеній Яценюк і Андрій Іллєнко розбили вікно будівлі, де розташована Київрада. Міліція почала розслідувати факти псування майна територіальної громади Києва, а прокуратура відкрила дві справи за фактами побиття.

Радіо Свобода

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут