Світовий Конгрес Українців закликав президента Януковича звільнити Юлію Тимошенко

imagesСвітовий Конгрес Українців закликає президента Януковича та владні структури України виконати вимоги ЄС, необхідні для євроінтеграції, зокрема – звільнити Юлію Тимошенко.
Про це заявив голова Світового Конгресу Українців Євген Чолій під час відкриття Десятого СКУ у Львові у вівторок, 20 серпня.
За його словами, лише від української влади зараз залежить, чи буде підписано Угоду з ЄС: “Головною вимогою ЄС є, щоб владні структури України продемонстрували, що повертаються від авторитарного до демократичного способу правління”.
“Якщо ж владні структури України втратять цю нагоду, вони змушені будуть за це відповісти перед українським народом”, – наголосив Євген Чолій.
Світовий Конгрес Українців ще раз закликав президента та владу виконати ключові вимоги ЄС, зокрема – звільнити лідера опозиції Юлію Тимошенко.
Серед вимог, які повинна виконати українська влада – здійснити реформу правової та судової системи, привести виборче законодавство до європейських стандартів та “припинити рух України до будь-якого членства в домінованому Росією Митному союзі, а відтак – до Євразійського союзу, який я прямою дорогою до відновлення Російської імперії”, – наголосів президент СКУ.
За його словами, Світовий Конгрес Українців твердо переконаний, що якнайшвидша інтеграція України до Європи необхідна, адже “вона є найкращою запорукою незалежності України, яка сьогодні є під загрозою”.
“У цей критичний час вирішується, чи Україна повернеться до Радянських часів, чи буде йти вперед – до інтеграції з демократичною Європою. У цей час ніхто не може стояти осторонь”, – наголосив він.
“Світовий Конгрес Українців буде робити все можливе, щоб Україна ніколи не повернулася до авторитарних радянських часів”, – підкреслив Євген Чолій.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

4 Comments on "Світовий Конгрес Українців закликав президента Януковича звільнити Юлію Тимошенко"

  1. Катерина | 21-08-2013 12:57 at 12:57 |

    Не тільки звільнити, а покаятись прилюдно, або зайняти її місце.

  2. Игорь Станиславович | 21-08-2013 13:09 at 13:09 |

    Не устану повторять, — Всем, умеющим читать предоставляю ссылку сфальсификованного, тогда ещё Премьр Министром Украины, а теперь осужденной Тимошенко государственного документа, за который ВОНА заслуженно понесла Судебное наказание http://www.pravda.com.ua/articles/2009/01/21/3683860/ Неужели после того,как нормальный человек своими глазами увидит фальсификацию должностного лица высшего эшелона, может возникнть сомнения в его криминальной сущности? Умоляю Вас – научитесь пользоваться богатством “Интернета”! Там всё есть! И перестаньте читать БЮТово-померанчивые прокламации, о которых писал профессор Преображенский…

  3. Одеса | 21-08-2013 13:12 at 13:12 |

    Саме звільнити Юлію Тимошенко, а не помилувати!!

  4. Эту тварь нужно держать в смерительной рубашкеи не давать кокаин

Comments are closed.