У Криму закликали заборонити комуністичну ідеологію

Учасники мітингу з нагоди «Загальноєвропейського дня вшанування жертв сталінізму і нацизму в ім’я збереження пам’яті про жертви масових депортацій і страт», що відбувся сьогодні в Сімферополі, закликали заборонити комуністичну ідеологію, а також вигнати комуністів з українського парламенту.

За словами керівника секретаріату Меджлісу кримськотатарського народу Заїра Смедляєва, нинішні й колишні комуністи несуть відповідальність за страждання і жертви кримськотатарського й українського народів. На його думку, комуністи перешкоджають відновленню прав кримськотатарського народу та євпропейській інтеграції України і досі ухвалюють антинародні закони.

Акція, в якій взяло участь близько 200 осіб проходила під державними прапорами України, національними прапорами кримських татар і червоно-чорними стягами УПА.

3 липня 2009 року у Вільнюсі (Литва) була ухвалена Резолюція парламентської асамблеї ОБСЄ «Про возз’єднання розділеної Європи: Заохочення прав людини і громадянських свобод в регіоні ОБСЄ в XXI столітті». Цим офіційним документом ОБСЄ засудила злочини сталінського і нацистського режимів й оголосила 23 серпня – річницю підписання 1939 року пакту Молотова-Ріббентропа – Днем пам’яті жертв нацизму і сталінізму.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25084023.html

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

5 Comments on "У Криму закликали заборонити комуністичну ідеологію"

  1. Да а что можно оставить

  2. Гость | 23-08-2013 15:20 at 15:20 |

    Вот гниды! Пригрели змею на своей груди! Этих падлюк Сталин не зря депортировал из Крыма. Были предателями – так предателями и останутся!

  3. В 1932_1933р.р.,Штучним Голодомором-Комунистичной Збродней-Людобуйством-Геноцидом,в мене згинули,спухли з голоду два дядьки(малолитними)и бабуня,и милионы моих спиввитчизникив,все майно,земля,худоба ,лес,пвитряний млин,конфисковано в колгосп, в 1996р.Л.Кучма организував ЗГ в МВС, замовив и вбив головного бугалтера ДПЗ славне Р.Ванду ,голову Роздольненской РДА-АРК Л.Рябику,мародерством вкрав Особливо Велики Мат-цинности Всей Украини,за вбивство вслидчому изолятору М.Романенко,використаня судовой влади як знараддя свого Злочину,Кучма засудив 15р.тюрми иншими особами:Толовирко,Козак,Новиков,справу вбитой Р.Ванди списали на вбитого М.Романенко,справу вбитого Л.Рябики ,Херсонским обл.судом в 2000р.списали на висче написаних инш.особ,а саму справу ,Злочинно заховали в ДЕРЖАВНИЙ архив Херсонской обл. З а що Кучма з Литвином видали:О.Пукачу генерала”милиции”,С.Пискун отримав генерального”прокурора”а судья Роздольненского рай-суда АРКрим довично голова рай-суду,”працюе по цей день”, в 2008р.Кучма закинчив Злочин Людства,Голодомор,Геноцид,Збродню,Людобуйство,купив своей доньци Лени вона ж Кучма,Франчук,Пинчук в ЛОНДОН за 80000000ф.с.,заложив на Лену Фонд АНТИСПИД и Англики користуються наслидками Голодомору не спитавши декларацию про доходи,Поругой милионов спиввитчизников,так комунисти без покарання,будуть Нови ОВЗ робить!!!???

  4. Комунисти:бувший начальник Роздольненского РВс В.Колисниченко,поставив начальником РВС вКриму свого сина щоб захищав його и перевертнив, заступив вбитого Л.Рябику,П.Акимов на досци почота,разом з Гавриловим в Роздольненскому порталу,синовя Володимир,Игор Рябики так и живуть працуючи на Кучму,(вбивцю свого батька)в Киеви,Толовирко,Козак,Новиков,вийшли с тюрми,живуть страхом,на реабилитацию и контакти зо мною не идуть,я 23.09.2013р.в 21:30 звонив вбивци Г.Корж по телефону 038 6553. 93 323 запитав нащо вбили з М.КНИЖНИКОВИМ (живе по цей день непокараним в м.Киеву) на що отримав видповидь ,Нам всеравно ниякого покарання не буде МИ ПЕНСИОНЕРи!!!???живе в с.СЛАВНОЕ там де вбита Р.Ванда!!!???,Я за статью Майдану ,В.Васенков для Луценко Раздольненский Беспредел в 2011р.21.11.в день свого 60 риччя,примусово помищався в псих-ликарню,коли в НИХ це не вийшло то тим же судом и судьйою видано 23.11.2011р. Постанову про примусове помищення мене в псих ликарню,я в которий раз биженцем утикачем в ПОЛЬШИ, то мене оголисили в розшук и вивисили на досци в КРЫМУ, Колисниченковско-Акимовским РВС с.м.т.Роздольное,по цей день Комунистичним Беспределом!!!???

Comments are closed.