У міліції не знають, чому депутатів ВР та журналістів не пускали до Київради

23ec3a0cdb63a9d481dbcef7fcd41fdb1520351dНачальник прес-служби столичної міліції Ігор Михалко не володіє інформацією щодо недопуску депутатів Верховної Ради і журналістів до будівлі Київради. Про це він сьогодні заявив журналістам, передає кореспондент УНН.

На запитання журналістів щодо того, чому акредитованих представників ЗМІ не пускали до Київради, І.Михалко відповів так: “У мене такої інформації немає”.

На уточнююче запитання, чому був заблокований прохід до Київради, він наголосив, що двері до сесійної зали Київради заблокували з іншого боку депутати Київради. При цьому він ухилився від відповіді на питання, хто саме заблокував сесійну залу Київради.

УНН

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "У міліції не знають, чому депутатів ВР та журналістів не пускали до Київради"

 1. Налицо – преступление сотрудников милиции по статье о превышении власти. Прокуратура должна немедленно возбудить дело, а суд – без проволочек отправить виновных за решетку.

 2. виборець | 19-08-2013 18:27 at 18:27 |

  Закон “Про Суд Народу України над Президентом і Верховною Радою”.
  Мета Закону
  Стаття 1. Верховна Рада і Президент обираються громадянами України, для того щоб законами та указами організувати дієздатних громадян на захист народу (нині живих та майбутніх поколінь) від духовного і матеріального погіршення життя.
  Погана організація захисту народу України Верховною Радою і Президентом є злочином, без терміну давності, проти народу України….
  Злочини від МВС тривають.Громадяни,депутати України для МВС – хулігани та злочинці. В.Захарченку, О.Попову – відставка. Псевдодепутатам з Герегою – кримінальний кодекс.

Comments are closed.