У СБУ пояснили, що звернення регіоналів і комуністів до Сейму Польщі не державна зрада, а думка без “умислу”

Служба безпеки не побачила ознак державної зради у зверненні 148 депутатів Верховної Ради до Сейму Польщі із проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу. Про це СБУ повідомила на запит Тиждень.ua.

«Встановлено відсутність в діях народних депутатів України жодної з форм державної зради та прямого умислу, направленого на заподіяння шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, економічній чи інформаційній безпеці України, що є обов’язковими ознаками злочину «державна зрада», – йдеться у відповіді.

«У зв’язку з викладеним, дії народних депутатів України по зверненню до Сейму Республіки Польща не містять ознак злочину, передбаченого ст. 111 КК України, а є лише висловленням окремої думки групи народних депутатів України щодо трагічних історичних подій», – зазначає СБУ.

Нагадаємо,  20 червня Верхня палата парламенту (сенат) Польщі прийняла резолюцію напередодні 70-ї річниці Волинської трагедії, у якій визнала ці події «етнічною чисткою з ознаками геноциду».

Згодом 148 народних депутатів від Партії регіонів і КПУ звернулися до депутатів Сейму Польщі і маршалка Еви Копач з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу.

3 Comments

  1. В нормальной стране, этих 148 выродков, ждала бы виселица перед зданием парламента или, как минимум срок, лет на 10.

  2. Що ж тут коментувати? Яке їхало, таке здибало…Антиукраїнська істерія імперської п’ятої колони підтримується “державними” органами України. Такий сором треба пережити… А іншу ситуацію треба вибороти.

  3. При Ющенку були спроби перетворення КГБ в СБУ, а зараз знову навпаки та ще й в ФСБ.

Comments are closed.