Лукашенко отримав Шнобелівську премію

1371579280У Гарвардському університеті у четвер, 12 вересня, відбулася церемонія вручення Антинобелівської премії (Ig Nobel prize), що присуджується за найбільш сумнівні досягнення в наукових галузях, «які спочатку викликають сміх, а потім змушують замислитися».

Лауреатом Антинобелівської премії миру 2013 року став президент Білорусі Олександр Лукашенко. Як пояснили організатори, він був удостоєний нагороди за заборону публічних оплесків, накладену після серії антиурядових виступів у 2011 році, під час яких їхні учасники мовчки аплодували. Білоруський лідер розділив нагороду з міліцією країни, яка відзначилася арештом за порушення цієї заборони однорукої людини.

Антинобелівська премія, також відома як Шнобелівська, вручається з 1991 року. Її засновником є ​​редактор гумористичного журналу The Annals of Improbable Research («Аннали неймовірних досліджень») Марк Абрахамс. Шнобелівська премія традиційно вручається у вересні, приблизно за місяць до вручення Нобелівських премій.

УНІАН

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут