Офіційно: У Києві міліціонери вибивали зізнання у літньої жінки

z904_v-donecke-milicionery-iznasilovali-zaderzhannogoПрокуратура Оболонського району Києва проводить досудове розслідування за фактом перевищення службових повноважень трьома працівниками столичної міліції, які застосували грубу фізичну силу до 59-річної жінки.

Встановлено, що у червні поточного року троє співробітників Оболонського райуправління міліції (оперуповноважений кримінального розшуку та двоє інспекторів ППС), знаходячись у службовому кабінеті, силою намагалися змусити киянку надати зізнавальні покази у вчиненні крадіжки мобільного телефону.

Згідно з матеріалами розслідування міліціонери нанесли жінці удари руками по голові та тулубу, а також гумовим кийком по ногам.

Наразі вказаним особам вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України – Перевищення службових повноважень.

Крім того, прокуратура заявила клопотання про відсторонення підозрюваних від займаних посад.

 

Прес-служба прокуратури

Оболонського району міста Києва

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут