Тернопільські самоврядувальники обіцяють більше не “не погоджувати”

Не так давно на інтерактивну мапу правопорушень, що ведеться Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” надійшла скарга на “непогодження” виконавчим комітетом Тернопільської міської ради проведення мирного зібрання.

 Оскільки відповідно до Конституції України та Закону України “Про місцеве самоврядування” ради з виконкомами не мають жодних повноважень “погоджувати” чи “не погоджувати” проведення мирних зібрань, маючи лише можливість звертатися до суду з позовними заявами про обмеження реалізації права на мирні зібрання, за наявности на те вагомих підстав, ми адресували тернопільським самоврядувальникам таке звернення:

1111

Відповідь не забарилася, заступник міського голови Тернополя обіцяє “врахувати“:

Тернопіль-39-непогодження-відповідь

Ми на те сподіваємося. Побачимо. Просимо тернополян, коли що, повідомляти.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут