У Києві обговорять перспективи Східного партнерства

image

 

Перспективи Східного партнерства, майбутнє Угоди про Асоціацію, роль громадянського суспільства в євроінтеграційних процесах — ці та інші питання стоятимуть в центрі дводенної конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Почесними гостями конференції будуть:

·         Його Високоповажність посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський;

·         Його Високоповажність посол Литви в Україні Пятрас Вайтєкунас;

·         директор Департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України Всеволод Ченцов;

·         співголова Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ Борис Тарасюк;

·         голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря.

Відкриє конференцію та модеруватиме захід Координатор національної платформи Східного партнерства, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко.

До дискусії про євроінтеграційні процеси в Україні також приєднаються представники Адміністрації Президента України, Комітету з питань євроінтеграції Верховної Ради, Міністерства закордонних справ, Представництва ЄС в Україні, регіональних громадських організацій та незалежні експерти.

Впродовж конференції учасники планують обговорити консолідовану позицію українського громадянського суспільства щодо найближчих подій з європейської інтеграції, та яка буде презентована цього року на Саміті Східного Партнерства у Вільнюсі та Форумі в Кишиневі.

Також під час конференції відбудуться тематичні засідання п’яти Робочих груп Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, які визначать порядок денний за основними напрямками співпраці України та ЄС. У результаті конференції буде сформульовано тези-рекомендації, які будуть представлені європейським колегам.

Місце проведення заходу — м. Київ, готель «Русь», Госпітальна, 4.

Просимо пройти реєстрацію у фойє готелю з 15:30 до 16:00.

Початок пленарного засідання о 16:00.

Тривалість конференції: 16 вересня — 17 вересня.

 

Акредитація на місці.

Додаткова інформація:

·         Ганна Гребеннікова, ІЄАС ((044)238-68-43, (097)730-57-55),

·         Андрій Когут, член комітету УНП ФГС СхП (063)617-97-05), andriy@kohut.in.ua.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут