У центрі Києві нова забудова — у Мистецькому арсеналі відтворять львівську площу Ринок

image

18 вересня (середа)

12:00

Мистецький арсенал

вул. Лаврська, 12—14

Все, що найбільше люблять львів’яни і заради чого приїжджають гості міста — подарують киянам на Дні Львова, які пройдуть 19—22 вересня. Готуючись до фестивалю, один із найкращих львівських декораторів, художник Михайло Москаль побудує древні кам’яниці в Київському мистецькому арсеналі.

Охочі зможуть побачити, як на їхніх очах споруджуються неймовірні декорації «Днів Львова».

Організатор: Львівське товариство у Києві.

Учасники акції: декоратор Михайло Москаль, режисер Василь Вовкун, громадський діяч, натхненник «Днів Львова» Іван Васюник.

Контакт: Анна — 050 446-46-80lvivdays[at]gmail.com.

Нагадаємо, 19—22 вересня двір київського Арсеналу перетвориться на львівський центр з його площею Ринок, міською ратушею та Італійським двориком. Там, просто у столиці, можна буде відчути Львів. У програмі (День у Львові та Вечір у Львові) передбачені виступи знаменитих львів’ян, зокрема Руслани та батяр-бенду «Галичина», творчий вечір Святослава Вакарчука. Щовечора серед відтворених львівських площ та кам’яниць лунатиме музика львівських композиторів — українських класиків у виконанні симфонічного оркестру. Львівське театральне мистецтво буде представлене видовищними вечірніми виставами театру на ходулях «Воскресіння».

Всього за 4 дні Львів можна буде відчути: музично-класичним, театральним, батярським, ретро-мелодійним і сучасним. А ще інтелектуальним, спортивним…

Програма розроблялась таким чином, щоб ознайомити зі Львовом кожного: від дитини до батька, від студента до людини поважного віку, від поціновувача класики до фаната сучасного.

Дні Львова афіша

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут