В Україні триває вулична агітація проти російських валянок і матрьошок (ВІДЕО).

На заклик Громадянського руху “Відсіч” продемонструвати громадянську позицію та розпочати бойкот російських товарів у відповідь на низку відверто агресивних дій Російської Федерації щодо України відгукнулися мешканці багатьох українських міст.

В рамках кампанії “Не купуй російське!” поширення плакатів, листівок та наліпок із закликом не купувати товари російського виробництва триває в Херсоні, Луганську, Луцьку, Івано-Франківську, Донецьку, Кам’янці-Подільському, Києві, Житомирі, Львові, Харкові, Могилеві-Подільському, Тернополі, Одесі, Рівному, Черкасах, Дніпропетровську, Чернігові, Запоріжжі, Кіровограді та Миколаєві.

Також символи російської “дружби” – зубаті матрьошки – почали з”являтись на вулицях не тільки обласних центрів, а й невеличких містечок – Димитров, Монастириська, Бершадь, Городня, Ірпінь, Бровари.

Тим, хто хоче взяти участь у кампанії, ініціатори пропонують заповнити анкету.

Слідкувати за перебігом кампанії можна, вподобавши в соціальних мережах сторінки fb.com/StopRussia та vk.com/stop_russia

Зробити пожертву на кампанію можна через:

Приватбанк (картка): 5211 5374 1408 3761 (Решетняк Борис Сергійович)

PayPal: Oksana24@live.com

1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12 DCIM100MEDIA 14 DCIM100MEDIA 16 17 18 7

4 Comments

  1. Придурки, проплаченные госдепом США. Идут они нахер.

    • Государственный департамент есть только в паРаше! В США Конгрес! так что вали азиоп в паРашу!

  2. Не варто судити усіх по собі. Не всі роблять свою справу за гроші. Є й ідейні люди, якби це не дивно звучало для людей з американськими ніками на кшталт Soul :) На жаль, на цю кампанію Держдеп досі не виділив ані цента. І, гадаю, не виділить.

  3. Я вже років з 10 намагаюсь не купувати російської продукції і ніхто мені не за що не платить, так просто не люблю кацапів, кацапським “язіком” принципово не розмовляю. (застережу зразу- родом не з Західної України і не з Америки

Comments are closed.