Вознесенськ: “Рішення прийнято з порушенням”

Наспіла добра звістка з Вознесенська на Миколаївщині. І там за зверненням Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” прокуратурою внесено подання щодо незаконности тамтешнього “порядку організації і проведення мирних зібрань“, на затвердження якого у виконкому міськради не було і нема жодних законних повноважень:

Вознесенськ-39-прок-відповідь

Цікаво, що прокуратура вказує на невідповідність “порядку” не лише Конституції та Закону “Про місцеве самоврядування в Україні”, але і совецькому “указу”, який сам протирічить Конституції і давно “помер“. Але менше з тим.

На сьогодні за нашим зверненням вже у більш ніж трьох десятках міст і селищ України прокуратура вживає заходів для скасування незаконного нормативного непотребу, що обмежує свободу мирних зібрань.

*****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних  зібрань в Україні здійснюється Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут