Євпаторія – не Ялта. “Два мира – два образа жизни” (с)

Як ми повідомляли раніше, за зверненням Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” прокуратура Ялти домоглася від тамтешніх самоврядувальників скасування найбільш одіозних пунктів тамтешнього нормативного акту з питань організації і проведення місцевих зібрань (хоча і не помітивши незаконности затвердження такого акту взагалі).

Але, як виявляється, курортні міста бувають всякі і різні, і те, що цілком справедливо визнається незаконним в Ялті, квітне і пахне у Євпаторії, де прокуратура не знайшла у самодіяльности тамтешніх “радянців” нічого поганого (попри те, що як і в Ялті там, зокрема, самочинно, на порушення рішення Конституційного Суду України, встановили 10-денний строк завчасного повідомлення про проведення мирних зібрань):

Євпаторія-39-прок-відповідь-1

Євпаторія-39-прок-відповідь-2

Безперечно, ближчим часом ми оскаржуватимемо такого рішення прокуратури Євпаторії до Генеральної прокуратури.

На сьогодні вже у більш ніж півсотні населених пунктів України (обласні, районні центри, міста обласного значення) за нашим зверненням прокуратура вжила заходів для скасування незаконних місцевих актів, які обмежують свободу мирних зібрань.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут