Генерація UA запрошує на Всеукраїнський молодіжний форум

logo-INTERNET-02Друзі, запрошуємо до участі у Всеукраїнському молодіжному форумі Генерація UA!

м. Київ, 16-17 листопада, 2013 р.

Генерація UA – це спільнота молодих людей зі схожими прагненнями та цінностями, платформа для можливостей та розвитку,  генерації змін, територія довіри та солідарності між молоддю, обміну знань, можливостями, ідеями, це середовище, в якому ти можеш знайти однодумців, друзів, команду; середовище в якому зростають майбутні лідери, які змінюють себе, своє оточення та в майбутньому змінять країну!

 У форумі візьмуть участь 100 учасників з різних міст України. Захід вдало поєднає виступи експертів найвищого рівня та широку дискусію між учасниками, роботу в групах по різним напрямам відповідно до інтересів учасників. 40 молодих людей після проведення форуму отримають можливість продовжити свою участь у проекті та поглибити знання на школах «Генерація UA». На форумі та школах професійно висвітлюватимуться питання: цінності молодого покоління, активізм, молодіжна політика, лобіювання інтересів молоді, аналітична діяльність, неформальна освіта, реформування вищої освіти та корупція в університетах, молодіжне підприємництво та інноваційний розвиток, проектний менеджмент, робота зі ЗМІ.

Вважаємо, що ключову роль в майбутніх змінах буде відігравати нова генерація українців. Тому зараз є вважливим розвиток стратегічного мислення у молоді, її активізація та гуртування, створення передумов та можливостей впливати на розвиток суспільства та країни, залучення молоді до планування, конструювання майбутнього Українського суспільства і держави. Ініціатива є певним продовженням проекту  «Створи візію України», переможці якого мали чудову можливість поглибити свої знання під час освітнього візиту до Швейцарії. Ми розуміємо, що зараз вкрай важливо поєднувати два важливих процеси: конструювання образу високорозвиненої процвітаючої України і здійснення конкретних проектів та ініціатив на місцях. Кожен може творити нову Україну вже зараз, змінюючи ситуацію в своєму середовищі в будь-якому куточку України.

 

Прагнеш процвітання України?

Маєш ідеї як можна покращити ситуацію в своєму дворі, університеті, селі, місті чи країні?

Можеш критично оцінити ситуацію і запропонувати рішення як її покращити?

Хочеш, щоб тебе почули?

Хочеш можливостей інтелектуального розвитку найвищого рівня?
Хочеш стати видимим і показати, що ти вмієш думати?
Хочеш будувати майбутнє України разом з друзями?
Хочеш нових цікавих знайомств?

Хочеш мати можливість переймати досвід інших країн під час міжнародних проектів в різних країнах світу?

Тоді – надсилай заявку на участь у проекті!

ЗАЯВКА:https://docs.google.com/forms/d/1OgphDnXBZG4IzUHB8f-KwxF49K2tkp_pQQ0mTJapg7g/viewform

Термін прийому заявок –  3 листопада 2013р.

Участь безкоштовна. Учасники забезпечуються харчуванням. Учасникам з інших міст України буде відшкодовано транспортні витрати та забезпечено проживання.

Організатор проекту: Центр Демократичного Відродження (www.cdr-ukraine.org)

Проект здійснювався за підтримки:

Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

Долучайтесь до обговорень та отримуйте корисну інформацію через соціальні мережі

Зустріч проекту (долучайтесь та вже знайомтесь):

Facebook:      www.facebook.com/events/454999431288114

ВКонтакте:   www.vk.com/generationua

 

Сторінка Центру Демократично Відродження:

Facebook:      www.facebook.com/CDRUkraine

ВКонтакте:   www.vk.com/cdrukraine  

Сторінка Створи Візію України:

Facebook:      www.facebook.com/Uviziya

ВКонтакте:   www.vk.com/viziya

Будемо вдячні за поширення інформації на правах інформаційного партнерства. Особливо цінними є електронні розсилки,  поширення в соціальних мережах, розміщення інформації на сайтах. Надсилайте відомості про поширення інформації разом з Вашою емблемою на пошту cdr.ukraine@gmail.com, тема листа «Генерація UA інформаційне партнерство».

За детальнішою інформацією звертайтесь:

dasha.unique@gmail.com, 093-502-04-12,  Кудрицька Дар’я,

kudrytska@gmail.com, 093-772-23-05,  Кудрицька Олександра.

З питань акредитації ЗМІ звертайтесь:

yulya.zakutnya@gmail.com, 0962732012, 0939161299, Юлія Закутня

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут