Харківська влада планує знести Меморіальний комплекс жертвам голодомору?

До річниці вшанування в Україні жертв голодоморів Дергачівська районна рада хоче знести Меморіальний комплекс жертвам голодомору 1932-1933 р., що знаходиться на підзвітній їй території біля селища Черкаська Лозова.

З джерел, близьких до Дергачівської районної ради стало відомо, що районним депутатським корпусом підготоване звернення і пакет документів до Голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна щодо необхідності демонтажу Меморіального комплексу Жертвам голодомору 1932-1933 на Харківщині. Причина цього на думку дергачівських депутатів більш ніш переконлива – у час економічної кризи, коли кожна жива копійка мусить йти на забезпечення соціальних потреб жителів району, такі витрати, як утримання Меморіалу жертвам голодомору є неприпустимим марнотратством народних коштів.

Іншою причиною необхідності демонтажу Меморіального комплексу депутати вважають складну громадсько-політичну ситуацію в Україні і, зокрема на Харківщині. Меморіальний знак Жертвам голодомору буцімто служить джерелом суперечливих оцінок минулого в суспільстві й сприяє нагнітанню громадського протистояння, що погано впливає на імідж Харківщини в Україні й світі.

Зважаючи на сумну долю Пам’ятного знаку УПА, меморіальної дошки Ю. Шевельову в Харкові,  звернення депутатів й громадськості Дергачівщини про демонтаж й перенесення Меморіального комплексу жертвам голодомору може бути почуте і належним чином сприйняте обласним керівником Михайлом Добкіним.  З досвіду вже відомо, що руйнування пам’яток національної історії й культури є пріоритетним напрямком дільності харківського керівництва. Тож треба бути пильними й не допустити чергового цинічного акту паплюження національної гідності нашого народу!

Джерело

Дергачівська районна рада спростувала це повідомлення вказаного джерела

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Харківська влада планує знести Меморіальний комплекс жертвам голодомору?"

  1. врятований швидкою iнфарктник | 10-10-2013 10:42 at 10:42 |

    яке мерзотне невiгластво та ницiсть на тлi палацiв з 4-х метровими огорожами, це – харкотиння в обличчя Украiни

  2. Як вас звати | 11-10-2013 06:12 at 06:12 |

    Гарний тролізм.

Comments are closed.