Маркова можуть посадити до в’язниці на сім років

5227E32F-BC87-446F-B7EF-DDB2FA721855_mw1024_n_sЗа словами адвоката Маркова, його підзахисного звинувачують в “організації хуліганства за ст.27 ч.3 Кримінального кодексу України і злісному хуліганстві за ст.296 ч.4 Кримінального кодексу України”.

Заарештованого екс-народного депутата (фракція “Партія регіонів”) Ігоря Маркова можуть засудити до семи років позбавлення волі. Про це заявив адвокат колишнього парламентарія Олександр Казарновський.

“Маркову вручено повідомлення про підозру в організації хуліганства за ст.27 ч.3 Кримінального кодексу України і злісному хуліганстві за ст.296 ч.4 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін до 7 років”, – сказав він.

Як повідомлялося, 22 жовтня Маркова було затримано в Одесі після вручення повідомлення про підозру у вчиненні хуліганських дій у 2007 році. В міліції розповіли, що мова йде про події 2007 року, коли біля Одеської обласної адміністрації відбувалися пікети проти встановлення у місті пам’ятника Катерині ІІ. Екс-нардепа підозрюють в організації побиття учасників цієї акції, а також безпосередньо на самому побитті пікетувальників.

Dt.ua

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут