Мирні зібрання: Кримська прокуратура врешті замислилася

Звернення Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” щодо незаконности актів з питань організації і проведення мирних зібрань, що їх наприймала мало не сотня місцевих рад та виконкомів по всій Україні, кримські прокурори були сприйняли по-різному. У Красноперекопську та Армянську внесли подання щодо скасування. А от у Чорноморському, Саках, Феодосії, Ялті, Судаку, Джанкою та Євпаторії належної реакції не було.

Тож бездіяльність кримських прокурорів ми оскаржили до Генпрокуратури. Тепер у прокуратурі АРК замислилися. І надовго:

АРК-39-прок-відповідь

На сьогодні вже у майже 40-а містах України цього року за нашим зверненням органи прокуратури вжили заходів для  ліквідації незаконної “місцевої самодіяльности”, яка обмежує свободу мирних зібрань. Далі буде.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження“.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут