На лідера Демократичного Альянсу напали в Житомирі

василь гацько побиттяНевідомі «тітушки» напали на Василя ГАЦЬКА під час його візиту до Житомира та завдали йому тілесних ушкоджень. Як повідомив лідер Демократичного Альянсу двоє спортивних чоловіків зустріли його біля виходу з автобуса і почали погрожувати йому силою та вимагати кошти. Василь спробував сфотографувати їх на телефон після чого вони вдарили його по обличчю і почали переслідувати. Єдиним свідком подій виявився співробітник міліції у цивільному, який не втручався в побиття.

Голова житомирського осередку партії Дмитро ТКАЧУК заявляє, що побиття – це спланована провокація міліції. «З обіду під офісом Демократичного Альянсу чергували 7 співробітників міліції. Побиття сталось прямо біля офісу за поворотом. Я підозрюю, що міліціонери сподівались, що Василь, як колишній боксер, буде відбиватись від нападників і вони зможуть його арештувати, в результаті вони просто бездіяли» – сказав Дмитро ТКАЧУК.

Наразі демальянсівці спільно з правоохоронцями намагаються встановити особи нападників.

Довідково

Офіс ДемАльянсу пікетували невідомі з плакатами «Гацько – вон из Николаева!»

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут