Нова Каховка: “Допущені порушення усунуті у повному обсязі”

Прокурор Нової Каховки повідомляє нам, що за прокурорським поданням (внесеним за відповідним попереднім зверненням Інформаційного центру “Майдан Моніторинг“) ліквідоване чергове неподобство, яке містилося у незаконному “Положенні про порядок проведення громадсько-політичних заходів у м.Нова Каховка”.

нк-39

Отже, “порушення усунуті“. З огляду на те, що у тому “положенні” практично не було нічого окрім зазначеного прокурором, слід вважати, що “положення” скасоване. Втім, трохи пізніше ми перевіримо.

На сьогодні за зверненням ІЦ “Майдан Моніторинг” органи прокуратури вживають заходів для скасування незаконних актів органів місцевого самоврядування, що обмежують свободу мирних зібрань, вже більш ніж у п’яти десятках населених пунктів України (обласні, районні центри, міста обласного значення). Далі буде.

******

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут