Офіційно: Міліція проводить подальші слідчі дії у розслідуванні «справи Анісима»

Затриманому кримінальному «авторитетові» обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

21 жовтня у результаті проведеної спецоперації в аеропорту Бориспіль працівниками Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України був затриманий кримінальний «авторитет» із Запоріжжя на прізвисько «Анісим».  Разом з ним був затриманий і його охоронець.

Затримання, проведене бійцями спецпідрозділу ГУБОЗ «Сокіл», відбувалося у рамках розслідування кримінального провадження за ч. 4 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України.

Після затримання підозрювані були доставлені до Запоріжжя для проведення слідчих дій. За клопотанням слідчого судом стосовно кримінального «авторитета» було обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

На території підприємств, підконтрольних затриманому, проведено ряд обшуків. Вилучено грошові кошти, документацію, зброю, яка відправлена на експертне дослідження.

Міліція активно працює над встановленням інших можливих епізодів злочинної діяльності вказаних осіб.

УЗГ МВС України

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут