Офіціоз: Ситуацію навколо ТВЦ «Глобус» розслідують столичні правоохоронці

globusГоловним управлінням МВС України в м. Києві в рамках кількох кримінальних проваджень перевіряється інформація щодо протиправних дій як стосовно самого комплексу, так і стосовно його колишніх працівників.

Слідчі перевіряють факти щодо суспільно-небезпечного стану торгівельного комплексу, а також стосовно законності використання коштів, отриманих від його діяльності. Зокрема, йдеться про неналежне фінансування необхідних поточних та капітальних ремонтних робіт у ТВЦ «Глобус».

Слідчі також вивчають факти щодо погроз фізичною розправою та нанесення тілесних ушкоджень колишнім працівникам цього комплексу.

У той же час правоохоронці наголошують, що питання прийняття судових рішень стосовно осіб, причетних до діяльності ТВЦ, належать виключно до компетенції суду та регламентуються цивільно-правовим законодавством.

 

УЗГ МВС України

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут