«Освіта без дискримінації: виконання пріоритету головування України в ОБСЄ»

Foto_AntyDis_osvita_28-29.10.13“Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі «Освіта без дискримінації: виконання пріоритету головування України в ОБСЄ», що відбудеться 28-29 жовтня 2013 року у Києві. Захід присвячений обговоренню результатів виконання проголошеного Україною в якості пріоритету головування, а саме – освіта молоді в сфері прав людини на принципах толерантності і недискримінації як в Україні, так і в регіоні ОБСЄ.

Учасники круглого столу обговорять основні завдання освіти без дискримінації, зумовлені новими викликами щодо дотримання принципу рівності в регіоні ОБСЕ. Українські та міжнародні експерти поділяться успішними практиками роботи із різними соціальними групами, зокрема, людьми із інвалідністю, національними меншинами, ЛГБТ-спільнотою, жінок, людей похилого віку та іншими. Будуть розглянуті приклади ефективних просвітницьких кампаній в різних країнах для подолання стереотипів у суспільстві.

Окрема увага буде присвячена заходам, які були здійснені Українським головуванням в рамках проголошеного ним пріоритету, та виробленню рекомендаціям для наступного головування Швейцарії.

Круглий стіл організовують Центр Громадянських Свобод, Нідерландський Гельсінський Комітет, Коаліція з протидії дискримінації в Україні за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Захід відбувається за підтримки програми «Верховенство права» МФ «Відродження».

Щоб взяти участь у заході – необхідно заповнити онлайн-форму (http://bit.ly/19YGTHZ) та пройти відбір. Заявки приймаються до 18.00 год. 26 жовтня 2013 року. Відбір здійснюється по мірі надходження анкет. Участь у заході є безкоштовною. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами. Іногороднім компенсуються транспортні витрати та забезпечується проживання.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Володимира Сенька (+380637371611, ccl.org.ua@gmail.com).