Партія Регіонів пропонує підприємцям «долучитися до благодійного збору коштів»

Микола Даневич в фейсбуці

Приватним підприємцям Києва почали надходити листи від Київської міської організації Партії регіонів з пропозицією «долучитися до благодійного збору коштів».
Це що, в Партії регіонів закінчились кошти???

Сніжана Шаховал Це ще один із способів наповнення бюджету міста задля реалізації проекту рішення проголосованого на пленарному засіданні Київради 02.10.1323. – Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни та жертвам нацистських переслідувань з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення столиці України від фашистських загарбників. (Доп. Корж В.П.)

Алексей Давиденко Говорят, городское партийное руководство на прошлой неделе довело до всех глав районов финансовые планы по сбору денег в партийную кассу с малого и среднего бизнеса, который расположен в каждом из районов Киева. 
Теперь, у всех столичных чиновников две головные боли упавшие с самого верха:
– как насильно загнать в партию бюджетников, чтобы не испортить статистику;
– как выбить дать с предпринимателей, чтобы сдать в партийную кассу без пени и кадровых последствий;
Известно, насильно мил не будешь, так что они идут правильным путем к забвению.

882569_416901018411447_1134652511_o

Майдан-Інформ закликає повідомляти нас про подібні випадки і надсилати документи, якщо вони в вас є.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут