Проти знищувачів Іванівського заказника порушено кримінальну справу

Більше місяця триває боротьба міжнародної екологічної громадськості за збереження Іванівського ботанічного заказника – для прокладки біатлонної траси Тернопільський лісгосп вирубав частину цього природного резервату, попутно знищивши популяції червонокнижних рослин – любки дволистої та лілії лісової. Ці дії, за експертними розрахунками, завдали державі мільйонних збитків.

Як повідомив народний депутат України О. Бригинець, за його зверненням стосовно ситуації, що склалася в заказнику, слідчим відділком Тернопільського райвідділу УМВСУ була відкрита кримінальна справа – за частиною 1 статті 252 Кримінального кодексу України (“Умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду”).
Тим часом громадська кампанія триває – активісти з України і Росії продовжують слати листи до Екологічної інспекції та Генеральної прокуратури України з вимогою вжити заходів для припинення руйнування Іванівського заказника.
*
____________________

КОНТАКТ:
Олег Вяткин, ЕкГ “Печеніги”: тел. (066) 804-93-48, trolll_eco@ukr.net

Підготовлено ЕкГ “Печеніги”, членом Міжнародного Соціально-екологічного Союзу.
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут